Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu.

Vartotojas turi teisę atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešdamas raštu apie tai pardavėjui per 14 kalendorinių dienų nuo daikto pristatymo. Gavus raštišką atsisakymą, prekės turi būti grąžintos per 7 darbo dienas. Gavę grąžinamas prekes ir įvertinę jų kokybę, per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo grąžinsime sumokėtus pinigus, be pristatymo išlaidų.

Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pateikti su preke). Grąžinant būtina originali sąskaita faktūra, kurią gaunate pirkdami, bei ranka pildyta ir pasirašyta grąžinimo forma, kurioje reikia nurodyti grąžinimo priežastį.

Prekes, kurių vartotojui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektacija, išskyrus „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėse“ nurodytuosius, nekeičiame ir nepriimame.

Prekės priimamos atgal nebus, jei: – buvo naudojamos; – sugadintos; – prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini apžiūrint prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

Grąžinamas prekes Klientas gali pristatyti pats adresu Dariaus ir Girėno g. 2,Viekšniai, LT-89488, Mažeikių r., darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 valandos, arba atsiųsti naudojantis kurjerių tarnyba.